Jesteśmy elastyczni! Współpracujemy z agencjami, robimy spoty dla dużych firm oraz tworzymy dla influencerów

Dźwięk jest naszą pasją! Tu realizujemy Twoje marzenia..

Nasi Lektorzy

Jarosław Kostrzewa

Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu na wydziale aktorskim aktor,lektor,kompozytor, reżyser i producent reklam i produkcji multimedialnych. Prowadzi studio nagrań od 1998 roku Produkował między innymi spoty radiowe dla takich firm jak: TESCO, Intermarche, Jysk, Makro, Dialog, Carrefour, Hasco, Quart, Eurobank, FOX Dekorator, NOMI, Piast, Aflofarm, Koelner, Libet, Ceneo, Vatenfall ,Intec, Turon, Gant, Askot, PWN.

Krzysztof Grębski

Aktor, reżyser, wykładowca Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, lektor radiowy i telewizyjny, od ponad 20 lat użycza swego głosu do spotów reklamowych (min firm Audi, Goplana, Piotr i Paweł, Tesco, Carefour i inn), prezentacji, komunikatów, audiobooków, filmów lektorskich i dubbingowych. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról w filmach animowanych, min Asterix i Obeliks, Wlatcy Much, Łowcy smoków.

Krzysztof Żurek

Głos od 20 lat w mediach. Znany w lokalnych stacjach, Radio Zet, RMF FM oraz w stacjach telewizyjnych takich jak Polsat czy TVN. Rozgłośnie Regionalne, Głos Radia Złote Przeboje w latach od 2003 do 2009.

Andrzej Olejnik

Aktor teatralny i filmowy, reżyser słuchowisk radiowych. Brał udział w dubbingach i licznych kampaniach reklamowych (Audi, Volkswagen, Mercedes, Tesco, Lenovo, T-Systems, Leroy Merlin, Vino i inne), lektor programów telewizyjnych. Współpraca z Radiem Złote Przeboje, Tok FM, Eska, RMF FM.

Sprzęt w studiu..

 Stosujemy przetworniki AD/DA RME oraz FIREFACE RME

Audio przystosowane równierz do produkcji dźwięku do kina w systemie 5.1 

Neumann U 87i, dwulampowy SE Gemini, Neumann TLM 103 oraz Shure SM7

C-1 DUAL VALVE compressor & IVORY compressor

W czym możemy Ci pomóc?

  • Produkcja multimedialna
  •  Udźwiękawianie obrazu
  •  Postprodukcja
  •  Nagrania muzyczne, wokalne i lektorskie
  • Konsultacja systemów audio

Właśnie w tym studiu nagrywamy, udźwiękawiamy, generujemy pomysły i tworzymy perełki już ponad 20 lat...